Tilbake til alle rapporter

Gatelys deffekt

Rapportert i kategorien Gatelys av strommen@pss-securitas.no 19:14, søn. 13 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sula mindre enn et minutt senere

Gatelys har en merkelig tidsinnslinning - lyser gjerne på dagtid, men ikke på kveld når andre gatelys lyser.

Minner om dette er en kommunal snuplass kommunen har "tatt" fra gårdstunet - noe som gjør jeg forventer at det blir holdt vedlike.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:18, søn. 11 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:22, søn. 8 januar 2017

  • Fortsatt like mørkt her

    Sendt inn av strommen@pss-securitas.no 20:22, søn. 8 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter