Tilbake til alle rapporter

Manglende Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:11, man. 7 mars 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Sørreisa 3 minutter senere

Det er mørkt i flere av gatelysene i elvelund bolig felt. Har vært slik i over 1 år nå. Meldte i fra til sørreisa kommune 3.11.2010 og di skulle videre formidle det. Er fortsatt mørkt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:51, ons. 6 april 2011

  • Mangler gatelys

    Sendt inn av Knut Ivar Hov 22:08, lør. 6 august 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter