Tilbake til alle rapporter

Deter manglende sikt i Bakketungat når i svinger inn Vestsvieien

Rapportert i kategorien Trær anonymt 12:13, søn. 20 november 2016

Sendt til Elverum 2 minutter senere

Fra riksveg 25 og inn i Bakketungata.Når vi som bor i Vestsveien ,som mangler skilting i tillegg, er det dårlig sikt oppover i Bakketungata i svingen her på grunn av busker og trær. Manglense skilting gjør at biler som kommer vestfra i Bakketungat ikke forstår at de har vikeplikt for biler utfra Vestsieien/Gammelbruveien.ALTSÅ et veldig uoversiktlig sted.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 17:20, søn. 18 desember 2016

  • Dårlig

    Publisert anonymt 17:20, søn. 18 desember 2016

  • Still open, via questionnaire, 18:45, søn. 15 januar 2017

  • Dette "fiksgatami" systemet er bare tull. Vet ikke hvilken byråkrat som sitter og får betalt for dette spørreskjematullet. Ikke en dritt er gjort. Skifte lyspærer i knuste lamper klrer dere etter noen uker , men skifte lampa/ene til noe som er uknuselig taper jo privat aktør på så det må man ikke gjøre. Undergangene under Rv 25 og 2 ser ut som noe minner om fattigstrøk.

    Publisert anonymt 18:45, søn. 15 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?