Tilbake til alle rapporter

Hull og "vaskebrett" langs hele Raknerudveien og Løkenveien..

Rapportert i kategorien Hull i vei av Benedicte Minge 17:34, søn. 20 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Trøgstad mindre enn et minutt senere

Det er hull i veien, over en strekning på 4-5 km grusvei. Dette har vart i 14 dager. Veien blei skrapet på lørdag formiddag,19 november, men det hjalp ingen ting. Han som har skrapet veien har lagt igjen en kant ytterst mot grøfta, så alt vannet bare blir i veibanen. Dette er fra Raknerudveien og over på Løkenveien i Trøgstad.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter