Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys Kossevigheia

Rapportert i kategorien Gatelys av Snorre Halvor Djupedal 19:12, tir. 22 november 2016

Sendt til Søgne og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Gatelys slår seg først på en kort stund på ettermiddagen og deretter av igjen resten av kvelden og natten. Ett gjenværende lys i vestlige del av Kossevigheia.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 20:58, tir. 17 januar 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Snorre Halvor Djupedal 20:58, tir. 17 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?