Tilbake til alle rapporter

Huller i Rallevegen

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:01, tir. 29 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og 4 minutter senere

Rallevegen har flere hull og kanthull pga tungtransport og stor trafikk, dette gjentar seg år etter år. Jeg har merket av et punkt som viser hvor problemet starter og sluttpunktet er ved 50 sonen inn mot Systemblokk industriområde på toppen av siste bakken. Dette bør utbedres umiddelbart da det er stor fare for punktering og skader på kjøretøy.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 16:19, tir. 27 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter