Tilbake til alle rapporter

Umerket fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:16, tir. 29 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og 4 minutter senere

Det mangler hvite striper i det "nye" fotgjengerfeltet som krysser veien mot Europris. Veldig vanskelig for bilister å notere seg at de må stoppe for fotgjengere der. Tror heller ikke det er fotgjengerskilt som bilister kan se der. Potensiellt høy risiko for ulykker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det stikker også opp flere halvmeter høye tynne armeringsjern som man kan spidde seg på hvis man skulle skli og falle over de. .

    Publisert anonymt 19:22, lør. 3 desember 2016

  • Rettelse ang armeringsjern, det er tynne plastrør som stikker opp.

    Publisert anonymt 16:21, tir. 27 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:22, tir. 27 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:33, tir. 24 januar 2017

  • Plastrør som stakk opp er fjernet, men det mangler fremdeles merket fotgjengerfelt per 17.06.17

    Publisert anonymt 14:52, man. 12 juni 2017

  • I ferd med å fikses

    Publisert anonymt 15:17, man. 10 juli 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter