Tilbake til alle rapporter

Omkjøring har store hull i veien!!!

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:01, man. 5 desember 2016

Sendt til Strand og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Omkjøring ved Fagmøbler har store huller i veien. Hvordan er det mulig å ha det sånn når omkjøringen ble justert i dag og det var huller i helgen også uten å bli fikset i dag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ser ut å ha blitt utbedret, bra!

    Publisert anonymt 10:39, ons. 7 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter