Tilbake til alle rapporter

Vannbasseng inne i buss-skur

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 17:28, ons. 14 desember 2016

Sendt til Tromsø 2 minutter senere

Busstoppet ved Polaria (sørgående retning, ved skulpuren) har en konstruksjonsfeil. Bunnen i skuret ligger lavere enn gatelegemet. Ved mye nedbør - både sommer og vinter - vil vann renne ned og inn i skuret. Ergo må passasjerene stå utenfor. Det er ikke optimalt å vente på bussen i en vanndam. Dette har vært et problem siden skuret ble satt opp, underlig at dette ikke har vært retta opp for flere år siden. Kan kommunen ta tak i dette?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter