Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser itte

Rapportert i kategorien Gatelys av Maria Sandberg 17:55, man. 19 desember 2016

Sendt til Kongsvinger og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Gatelys i gamle bæreiavegen lyser itte

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bra. Det blei løst. Gatelysene er kanskje litt ustabile. En dag mangler det lys på en stolpe for så fungere igjen etter noen timer.

    Sendt inn av Maria Sandberg 19:19, man. 16 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter