Tilbake til alle rapporter

Manglende vedlikehold

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 22:25, man. 7 mars 2011

Sendt til Arendal 5 minutter senere

Dette er en kommunal brosteins-bakke, Korketrekkeren. Verken sommerstid eller enda verre, vinterstid, er det noen form for vedlikehold fra kommunens side. Beboerne er ikke selv i stand til dette.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter