Tilbake til alle rapporter

Mørklagt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Thorbjørn Hellehaven 18:15, tir. 27 desember 2016

Sendt til Kristiansand og Statens vegvesen region sør 5 minutter senere

Lengre strekning totalt uten gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:28, tir. 24 januar 2017

  • Lyset kom på få dager etter, men har blitt mørkt igjen nå.

    Har dette problemet blitt løst? Ja Men det har vendt tilbake, derfor: Nei

    Sendt inn av Thorbjørn Hellehaven 18:28, tir. 24 januar 2017

  • Belysning er på, men enkelte stolper er fortsatt mørke.

    Sendt inn av Thorbjørn Hellehaven 09:02, tir. 31 januar 2017

  • Lysene er generelt på, men enkelte stolper er mørke.

    Sendt inn av Thorbjørn Hellehaven 20:08, tir. 21 februar 2017

  • Fixed

    Sendt inn av Thorbjørn Hellehaven 21:52, fredag 5 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter