Tilbake til alle rapporter

Nesten alle gatelys mørke/blinker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:22, man. 2 januar 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Birkenes 2 minutter senere

Veldig mange av gatelysene på Tveide er helt mørke. Noen lyser litt, slukker og tenner igjen etter en stund. Har vært slik i flere år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette fungerte helt topp. Litt usikker på om det var dette som utløste arbeidet med gatelys, eller om det var at Otera hadde feilsøking på linjer tidligere i måneden og registrerte at ikke lysene virket. Men nå lyser i alle fall alle lampene.

    Publisert anonymt 09:51, tor. 2 februar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter