Tilbake til alle rapporter

Dårlig opplyst inn/ut kjøring

Rapportert i kategorien Gatelys av Thomas Gryttingslien 20:02, ons. 11 januar 2017

Sendt til Ringebu og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Inn/utpåkjøring fra industriområde til E6 er ikke opplyst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 21:28, søn. 5 mars 2017

  • Still open, via questionnaire, 08:24, man. 3 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?