Tilbake til alle rapporter

Veibelysningen fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Fredrik Stangeland 20:49, tor. 26 januar 2017

Sendt til Sørum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Veibelysningen har slukket ved barnehagen og er av helt opp til Eventyrvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble ordnet for en god stund tilbake. Jeg har bare ikke endret status på den.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:43, tir. 5 juni 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:43, tir. 5 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?