Tilbake til alle rapporter

Gatelys ikke i orden på mange år

Rapportert i kategorien Gatelys av ola.grasdal@gmail.com 10:24, tor. 2 februar 2017

Sendt til Kvinnherad og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Gatelys har ikke vært ordne på mange år. Er rett ved kirkegård og ikke lys på stolpene. Er barn som går til skolen den veien og har vært nesten usikker der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 11:25, tor. 2 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?