Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Rolf Bratthammer 17:28, søn. 5 februar 2017

Sendt til Karmøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Vi skulle hatt mer belysning på Bratthammarvegen fra kommunegrensen Karmøy/Tysvær ved postkasse stativet og innover Bratthammarvegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:02, søn. 5 mars 2017

  • Er det noen status på dette problemet?

    Sendt inn av Rolf Bratthammer 19:02, søn. 5 mars 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:04, søn. 2 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter