Tilbake til alle rapporter

Sikt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av kineskarstein@hotmail.com 07:35, tir. 14 februar 2017

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Høy hekk bak tidligere KIWI sperrer for sikt mot høyre. her går det mange barn som skal til skolen, det er også busstrase.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Her har det fortsatt ikke skjedd noe.

    Sendt inn av kineskarstein@hotmail.com 15:04, tir. 2 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?