Tilbake til alle rapporter

Manglende veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av karl-olav johansen 18:14, fre. 17 februar 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Berg 1 minutt senere

En lang trekning mangler veilys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:22, fre. 17 mars 2017

  • Det tok veldig lang tid :-(

    Sendt inn av karl-olav johansen 18:55, fre. 14 april 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter