Tilbake til alle rapporter

Dam ved overgangsfelt

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 09:07, ons. 22 februar 2017

Sendt til Sogndal og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Ved overgangsfeltet over Rv.5 Gravensteinsgata øst for kommunehuset danner fartshumpen i veien to dammer på hver side av overgangsfeltet. Disse fylles med vann og gjørme, ca 10 cm dypt, og gjør at fotgjengere må ta et langt steg / hopp ut i veien for ikke å bli våt på beina. Dette er ikke universelt utformet, og folk som er dårlig til beins er nødt til å trakke i dammen. En enkel løsning er å fylle igjen dammene, slik at det blir ett jevnt nivå for gående.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:41, ons. 22 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter