Tilbake til alle rapporter

Def. gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:53, tor. 23 februar 2017

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Defekte gatelys ved Prix Sandvollan / Gangstad Gårdsysteri - mot Småland.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 10:14, fre. 24 mars 2017

  • Fikk tilbakemelding fra lokal trafikkstasjon relativt raskt. Etter å ha oppklart en misforståelse, ble saken løst dagen etter.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 10:14, fre. 24 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?