Tilbake til alle rapporter

Manglende skilt på bussholdeplassen

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 12:18, ons. 1 mars 2017

Sendt til Andebu 2 minutter senere

På bussholdeplassen som heter Lerskall langs linje 124 fra Tønsberg mangler det buss-skilt. Dette fører til at mange bussjåfører bare kjører rett forbi holdeplassen og heller stopper på neste stopp som har skilt. Dette er veldig upraktisk, særlig for små skolebarn. Går det an å sette opp et skilt på holdeplassen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:50, søn. 2 april 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:24, søn. 7 mai 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter