Tilbake til alle rapporter

Ulovlig parkering

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 19:44, ons. 1 mars 2017

Sendt til Orkdal 1 minutt senere

Mange av brukerne av den nye hundeparken ved Gammelosvegen kjører og parkerer på gangveien slik at det til tider er problemer og komme forbi med f.eks barnevog eller rullestol. Kl 1400-1430 den 1/3-17 stod det 4 biler der og sperret totallt for gående/sykklende o.l. Her skal det jo IKKE ferdes biler. Håper noe blir gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 19:55, ons. 29 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?