Tilbake til alle rapporter

Sore stiener kommet opp i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Stian Kvalvik 11:36, søn. 5 mars 2017

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Sore stiener er presset opp gjennom asfalten. Må fjernes og asfalteres på nytt. To steder i gata.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter