Tilbake til alle rapporter

Ikke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Anita K. Hansen 06:33, ons. 8 mars 2017

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

I Enebakkveien fra sentrum og opp til Idrettsbanen er det ikke gatelys, og har heller ikke vært det i snart en uke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 11:13, ons. 5 april 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Anita K. Hansen 11:13, ons. 5 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?