Tilbake til alle rapporter

Defekte gatelys i Bjørneveien

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:44, søn. 12 mars 2017

Sendt til Hobøl og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Flere av gatelysene i Bjørneveien har vært defekte over lengre tid.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:57, søn. 9 april 2017

  • Det tok et par uker, så ble gatelysene fikset.

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 21:57, søn. 9 april 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?