Tilbake til alle rapporter

Fremdeles er denne veien helt håpløs!!! Full av hull og klatting

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 16:49, tir. 14 mars 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke mindre enn et minutt senere

Denne veien har blitt klattet på gang på gang. Det så absolutt på tide at dere tar tak i denne veien og fikser dette ordentlig istedenfor å klatte litt her og der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette problemet er endelig løst

    Sendt inn av Marius Asmus Gustavsen 08:15, man. 27 november 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter