Tilbake til alle rapporter

Veiskilt ødelagt

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter av Hannah Siguråst 21:03, ons. 22 mars 2017

Sendt til Modalen og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Veiskilt er bøyd og ødelagt og bør erstattes med en ny stang og nytt skilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?