Tilbake til alle rapporter

Mange store hull.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Robert Langmoen 08:30, tor. 30 mars 2017

Sendt til Åsnes og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Store groper og mange hull i veien. Har vært sånn i snart 3 uker. Hele veien trenger store oppgraderinger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?