Tilbake til alle rapporter

Fotgjengerfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:41, fre. 15 april 2011

Sendt til Odda 3 minutter senere

Fortau til to skoler ender opp i kryss uten fotgjengerfelt. Må utvide og forleng fortau slik at det blir mere oversiktlig, samt få et fotgjengerfelt over veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fotgjenferfelt bør være i lik høyde som fortau.

    Publisert anonymt 09:27, fre. 13 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:27, fre. 13 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:49, lør. 11 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter