Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Ingolf Zeiner Petersen 00:50, ons. 19 april 2017

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Flere gatelys (3+) i nærheten av hverandre er defekt og gjør det utrygt for fotgjengere i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?