Tilbake til alle rapporter

Dolp før fartshump

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ingolf Zeiner Petersen 00:57, ons. 19 april 2017

Sendt til Inderøy og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

På vestlig side av fartshump retning vest er det en dolp som er unødvendig skarp. Problemet oppleveles som verre over tid. Humpene er ca. 2 år gamle, så det stilles spørsmålstegn ved kvaliteten på arbeidet med disse.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?