Tilbake til alle rapporter

Rundkjøring mangler grus i ytterkant

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lars Stemsrud 12:52, tor. 4 mai 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Nes 2 minutter senere

Ved rundkjøringens ytre asfaltkant må det fylles opp med grus,

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:09, tor. 1 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:57, tor. 29 juni 2017

  • Rundkjøringer har endel hull i grusen langs ytre asfaltkanten .

    Sendt inn av Lars Stemsrud 17:57, tor. 29 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:35, fre. 28 juli 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter