Tilbake til alle rapporter

Gatebelysning har vært mørk siden strømbrudd

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:36, søn. 7 mai 2017

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

All gatebelysning ble mørk etter strømbruddet fredag for 2-3 uker siden

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 08:27, man. 12 juni 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 08:27, man. 12 juni 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?