Tilbake til alle rapporter

Fortau sperret

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 08:08, man. 15 mai 2017

Sendt til Elverum og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Etter brannen i restaurantbygget i Lundgårdsvegen så har fortauet vært stengt med anleggsgjerder. Dette skaper farlige situasjoner når fotgjengere må ut i veien. Har selv sett en gammel dame snuble da hun skulle komme seg opp på rabatten mellom gjerde og veien. Det kan umulig være til hinder for etterforskningen om det ryddes og gjerde settes nærmere husveggen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Problemet er ikke løst, men jeg fikk et svar fra kommunen om at jeg måtte kontakte Gjensidige ved en oppgitt kontaktperson siden brannen er en forsikringssak, jeg finner det merkelig at en privatperson skal følge opp stenging av et offentlig fortau når den som svarer saken vet helt ned til person hvem som må kontaktes.

    Publisert anonymt 08:26, man. 12 juni 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?