Tilbake til alle rapporter

Knust rute på busstopp, minst 1 mnd siden det skjedde, ligger fortsatt knust glass der

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp av Christian Larsen 20:49, søn. 21 mai 2017

Sendt til Tingvoll mindre enn et minutt senere

Knust glass ligger strødd i over mnd

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Still open, via questionnaire, 23:48, man. 19 juni 2017

  • Ligger fortsatt glass rundt busstoppet

    Sendt inn av Christian Larsen 23:48, man. 19 juni 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?