Tilbake til alle rapporter

Gateskilt mangler

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 21:39, tir. 23 mai 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åmot 1 minutt senere

Vestre Åbuveien har aldri hatt gateskilt. Er det eneste gata i Åmot som mangler det?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:58, tor. 22 juni 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:20, tor. 20 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:04, tor. 17 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:52, tor. 14 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:42, tor. 12 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:46, tor. 9 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:38, søn. 10 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:51, man. 8 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:57, man. 5 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:59, ons. 7 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:07, ons. 4 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:20, ons. 2 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:21, ons. 30 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:00, ons. 27 juni 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:10, tor. 26 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter