Tilbake til alle rapporter

Gatelyset virket ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Jon K. Landstad 22:17, man. 18 april 2011

Sendt til Rælingen 2 minutter senere

Løkkeveien 12 - 14 er en liten blindvei ned fra Løkkeveien bestående av 5 hus. Nedkjørsel der det står 4 søplekasser langsmed veien. Gatelyset nede i bakken er nå mørklagt og vi ber om å få dette fikset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jon K. Landstad 17:33, søn. 22 mai 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter