Tilbake til alle rapporter

Metallskrap ved Skiftesvikveien 6

Rapportert i kategorien Dumpet skrot av Thom Fosselie 15:42, tor. 8 juni 2017

Sendt til Randaberg 3 minutter senere

Det ligger en del metallskrap i veikanten ved Skiftesvikveien 6. Dette representerer en fare og bør fjernes snarest. Nåværende eier av Skiftesvikveien 6 kjenner ikke til dette skrapet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:54, tor. 6 juli 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter