Tilbake til alle rapporter

Grus på asfalt i farlig kryss

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Johannes Sæleset 22:40, søn. 11 juni 2017

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 5 minutter senere

Singel frå vegkanten renn utover asfalten på gangveien i krysset Skolegata/Kirkegårdsveien, på sørsida av sistnevnte. Eg har sjølv tryna på sykkel på grunn av singel i denne svingen. Singelen i denne vegkanten bør fjernast heilt og erstattast med asfalt eller plen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter