Tilbake til alle rapporter

Kantsteiner i rundkjøring istedenfor betong

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Stein H. Bøhler 19:58, ons. 21 juni 2017

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 2 minutter senere

Rundkjøringen har lenge vært midlertidig reparert med betong (se vedlagte bilde). Nå er det på tide med en permanent reparasjon med nye kantsteiner slik det er i andre rundkjøringer i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:37, fre. 4 august 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:33, tor. 7 september 2017

  • Hele rundkjøringen er renovert.

    Sendt inn av Stein H. Bøhler 10:00, lørdag 24 juli 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter