Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kathrine Sørbø 13:08, fre. 23 juni 2017

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Huller i asfalten. Barn som ramler på sykler. Lappe hullene i gata, fjordglyttveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:41, ons. 26 juli 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:27, ons. 23 august 2017

  • Enda ikke kommet kald asfalt i hullene og ønsker dette ASAP pga barn som sykler!!!

    Sendt inn av Kathrine Sørbø 21:27, ons. 23 august 2017

  • Har nå ventet siden 23. Juni......Når kan dere komme å ordne veien? Sist igjen i dag da de syklet og ramlet og skadet seg, ikke lett å se at det egentlig er et stort hull og når det har regnet så blir det en stor putt med et kjempe stort hull i!!!!

    Sendt inn av Kathrine Sørbø 21:49, søn. 5 november 2017

  • Huller i asfalt, grus kommer opp og asfalten er til å plukke fra hverandre.

    Sendt inn av Kathrine Sørbø 13:47, søn. 4 februar 2018

  • Huller i asfalt, grus kommer opp og asfalten er til å plukke fra hverandre.

    Sendt inn av Kathrine Sørbø 13:47, søn. 4 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter