Tilbake til alle rapporter

Kantklipping

Rapportert i kategorien Gater/Veier av snorre onsrud 17:32, fre. 23 juni 2017

Sendt til Østre Toten og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Kveldsrovegen Kapp 2949 Kantklipping ble ikke utført i 2016. Høyt gress og "busker" er i ferd med å "overta" vegbanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 18:41, fre. 21 juli 2017

  • Kant klipping er utført. Meget bra😁

    State changed to: Løst

    Sendt inn av snorre onsrud 18:41, fre. 21 juli 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?