Tilbake til alle rapporter

Vegetasjon i sykkelsti

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 21:43, tir. 27 juni 2017

Sendt til Randaberg og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Et tre vokser inn over sykkelstien og sperrer mye av denne.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Pilen havnet feil plass på kartet, jeg skal melde det inn på nytt med rett lokasjon

    Publisert anonymt 21:47, tir. 27 juni 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter