Tilbake til alle rapporter

Manglende veiskulder

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Ingar h-Edvardsen 20:41, tor. 29 juni 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Vikna 3 minutter senere

Trailer eller annet større kjøretøy har kjørt ned/bort hele eller deler av veiskuldra 20+ meter. Veien var smal nok fra før, med mye tungtrafikk. I tillegg er det et rimelig uoversiktlig sted. Rett utenfor vår eiendom. Gnr6 bnr4 vikna kommune..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ingar h-Edvardsen 21:36, tor. 27 juli 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter