Tilbake til alle rapporter

Hull i veien. Fare for ødelagte felger

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Eirik Lea 11:50, søn. 23 juli 2017

Sendt til Statens vegvesen region vest og Strand 4 minutter senere

Dette hullet har vært her lenge. Kan være vanskelig å unngå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren; State changed to: Løst, 21:37, søn. 20 august 2017

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    State changed to: Løst

    Sendt inn av Eirik Lea 21:37, søn. 20 august 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?