Tilbake til alle rapporter

Manglende veiskilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:44, søn. 13 august 2017

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vinje 1 minutt senere

Når man kommer kjørende Storegutvegen fra Edland skule mot rundkjøring utenfor Storegutvegen 19 mangler skilt som viser at man må kjøre ut første avkjøring i rundkjøringen for å komme ut på E134. Observerer at mange bilister kjører rett frem og inn på Bygdevegen som er en blindvei, som ender opp i en gang- og sykkelsti. Noen snur, mens andre fortsetter inn på gang- og sykkelstien, der man fysisk kan kjøre og komme inn på E134. Det bør komme opp et skilt som viser vei til E134.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter