Tilbake til alle rapporter

Ulovlig utkjørsel fra Dørheimsvegen til E134.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 11:04, tor. 17 august 2017

Sendt til Vindafjord og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Ulovlig utkjørsel fra Dørheimsvegen til E134 via busstopp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:41, tor. 14 september 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:16, tor. 12 oktober 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:02, tor. 9 november 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:27, tor. 7 desember 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:07, tor. 4 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter