Tilbake til alle rapporter

Dypt hull i asfalten og under, i sving med mye vegetasjon. Vanskelig å se møtende trafikk. Har vært der lenge, er nå farlig stort.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Rigmor Sørum 13:55, søn. 20 august 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Balsfjord 4 minutter senere

Stort hull i veibanen, farlig særlig for motorsykler. I uoversiktlige sving. Bør fikses før høstmørket kommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fiks gataMi er en effektiv måte å få gjort noe med et problem. Takk for at dere følger opp en slik henvendelse.

    Sendt inn av Rigmor Sørum 14:53, søn. 17 september 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter