Tilbake til alle rapporter

Manglende søppelkasser

Rapportert i kategorien Forsøpling av Rune Henning Johansen 08:36, tir. 26 april 2011

Sendt til Hurdal 3 minutter senere

Så sent som Skjærtorsdag stod det kun én overfylt søppelkasse i krysset der Ospekollen går opp fra Amundalsveien. (Tidligere var det snakk om to overfylte kasser.)

På Påskeaften var den kassen borte!?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikk høre fra en av de fastboende at det ikke lenger skal utplasseres søppelkasser der.

    Ingen informasjon fra kommunen.

    Sendt inn av Rune Henning Johansen 09:33, tir. 24 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:33, tir. 24 mai 2011

  • Har hørt rykter om at kassen ble fjernet fordi den ble for mye brukt!

    Men prisen for ordningen har likevel økt.

    Sendt inn av Rune Henning Johansen 14:55, tir. 21 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:55, tir. 21 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:13, tir. 19 juli 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter